M Pyk litografi

196199

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
872522
880139
872522
750
880138
700
872522
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.