M Pyk litografi

196198

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm, oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (8 bud)
878969
879355
750
878969
600
878897
550
878897
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.