M Pyk litografi

196197

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladstorlek 75x52 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
878658
850
878647
870894
750
870218
700
870438
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.