Jan Håfström litografi

196193

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm; oramad

Rum 9

Jan Håfström litografi
Budhistorik (11 bud)
878610
871162
1 900
878607
1 900
871162
1 800
877974
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.