L Linderholm litografi

196192

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 55x76 cm; oramad

Rum 9

L Linderholm litografi
Budhistorik (11 bud)
880728
750
880731
700
880728
650
880730
600
880728
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.