L Linderholm litografi

196191

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 9

L Linderholm litografi
Budhistorik (14 bud)
872192
950
878809
900
872192
850
878808
872192
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.