L Linderholm litografi

196190

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 9

L Linderholm litografi

Budhistorik (13 bud)
878715
878710
750
878713
700
878710
650
878651
600

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.