Peter Dahl litografi

196188

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm; oramad

Rum 9

Peter Dahl litografi
Budhistorik (34 bud)
878732
3 200
878728
878731
878728
2 800
878729
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.