Y Edelmann litografi

196186

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm; oramad

Rum 9

Y Edelmann litografi
Budhistorik (22 bud)
865930
1 600
865927
865929
1 400
865927
1 300
865923

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.