Y Edelmann litografi

196185

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm; oramad

Rum 9

Y Edelmann litografi
Budhistorik (15 bud)
862540
1 600
858313
861967
1 400
858313
1 300
858654

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.