U Hydman Vallien litografi

196184

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Adam och Eva, signerad och märkt HC, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Rum 9

U Hydman Vallien litografi
Budhistorik (12 bud)
862533
862531
750
862532
750
862531
700
862514
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.