U Hydman Vallien litografi

196179

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm; oramad

Rum 9

U Hydman Vallien litografi

Budhistorik (8 bud)
865905
700
865903
650
861962
600
865900
600
861962
450

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.