M Pyk litografi

196177

PYK, Madeleine (född 1934): Interiör, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 56x40 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (9 bud)
864199
866342
750
864199
700
866341
650
864199
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.