M Pyk litografi

196176

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm, oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (5 bud)
862471
700
858700
650
858700
858317
857289

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.