M Pyk litografi

196175

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm; oramad

Rum 9

M Pyk litografi
Budhistorik (18 bud)
866343
1 300
864339
866339
864339
866338
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.