CF Reuterswärd litografi

196174

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera 51x40 cm; oramade

Rum 9

CF Reuterswärd litografi

Budhistorik (12 bud)
862626
850
860121
862624
750
860121
700
862592
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.