Jan Håfström litografi

196168

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm; oramad

Rum 9

Jan Håfström litografi
Budhistorik (27 bud)
862732
3 200
862662
862662
2 800
862610
2 600
862661
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.