Lena Linderholm litografi

196167

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 55x76 cm; oramad

Rum 9

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (16 bud)
866384
866382
866377
950
866369
900
866373
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.