Lena Linderholm litografi

196166

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 9

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (8 bud)
865946
650
860149
600
865857
550
860149
500
865856
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.