Lena Linderholm litografi

196162

LINDERHOLM, Lena A (född 1947):"Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm; oramad

Rum 9

Lena Linderholm litografi

Budhistorik (10 bud)
862363
850
862360
862362
862360
600
862359
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.