Peter Dahl litografi

196161

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm; oramad

Rum 9

Peter Dahl litografi
Budhistorik (17 bud)
856785
862590
856785
859648
950
856785
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.