Lasse Åberg litografi

196159

ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek); oramade

Rum 9

Lasse Åberg litografi

Budhistorik (12 bud)
878370
1 600
878058
878058
1 300
877983
877983
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.