Lasse Åberg litografi

196157

ÅBERG, Lasse (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek); oramade

Rum 9

Lasse Åberg litografi

Budhistorik (11 bud)
860105
1 400
860115
1 300
860105
860109
860105
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.