Karmstolar "Sjuan" Arne Jacobsen

196824

KARMSTOLAR, 4 st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, svartalackerade

Slitage och skador

Rum 3

Karmstolar

Budhistorik (5 bud)
854386
2 800
854385
2 600
854384
2 400
851598
851398

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.