Bastuba

196820

BASTUBA, försilvrad mässing, märkt SA, numrerad 2289

Bruksslitage

Diverse

Rum 5

Bastuba

Budhistorik (9 bud)
855787
855444
855763
855444
854392
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.