Antoni Tapies färgetsning 1 2 3

196818

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): 1 2 3, färgetsning, 1975, signerad och numrerad Tapies 31/75, Editerad av Maeght, Paris, 44x69 cm, bladstorlek 63x91cm, .
LITTERATUR: Galfetti 497

Rum 2

Budhistorik (9 bud)
854168
855635
854168
3 600
853829
3 400
853105
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.