Hans Hartung färglitografi

196817

HARTUNG, Hans (Tyskland, 1904-1989): Komposition, ur Farandole, signerad och numrerad Hartung 21/ 75, färglitografi, 49x74 cm

Rum 9

Hans Hartung färglitografi
Budhistorik (6 bud)
855543
855526
855505
950
854578
900
853533

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.