Fällbord 1800-tal

196813

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, Mälardalen, skivan fanérad i rot, höjd 75, 90x90 cm

Lös fanérbit medföljer, smärre fanérskador, pelarfot med renovering

Rum 3

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
854934
1 300
854152
854152
853234
854150
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.