Hängskåp Dalarna

196811

HÄNGSKÅP, 1800-tal, Dalarna, polykrom dekor av kurbits, höjd 88, diameter 66, nyckel finns

Slitage, sprickor

Allmoge, Möbler

Rum 5

Hängskåp Dalarna

Budhistorik (30 bud)
855806
3 200
855813
855806
2 800
855805
2 600
855801
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.