Okänd konstnär oljemålning

196809

OKÄND KONSTNÄR, "Asfaltsblommans poesi", porträtt av Nils Ferlin, otydligt signerad, olja på duk, 96x48 cm

Mindre tryckskador

Konst, Måleri

Fack 18

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (1 bud)

855238
2013-07-30 22:51:44

2013-07-31 kl 19:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.