Steiff teddybjörn 1950-tal

196807

STEIFF TEDDYBJÖRN, omkring 1950-tal, bruna ögon i glas, tassar med filt, rörliga ramar och huvud, knapp i örat, längd 50 cm

Smärre slitage och skador

Leksaker

Monter 2

Steiff teddybjörn 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
855735
1 300
855599
855706
855599
853406
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.