Jim Dine litografi/collage

196806

DINE, Jim (USA, född 1935): "Dutch hearts". (1970), signerad och numrerad 42/85, färglitografi och collage, 42x51 cm

Fack 4

Jim Dine litografi/collage

Budhistorik (7 bud)
855688
5 000
855603
4 800
853086
4 600
853085
4 200
852450
3 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.