Marie Louise Lindström oljemålning

196805

LINDSTRÖM, Marie Louise (född 1951): Stilleben med rött parasoll, monogramsignerad LM, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (4 bud)

855248
854265
852401
950
851427

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.