Atenienne 1800-talets andra hälft

196804

ATENIENNE, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, svarvade detaljer, höjd 166, 69x37 cm

Fanérskador, flöäckar

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
855368
850
855581
855368
500
854664
450
854664

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.