Sengustaviansk sekretär

196803

SEKRETÄR, sengustaviansk, 1800-tal, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 121, 93x46 cm

Nyckel saknas, fanérskador, skador, benknoppar saknas

Rum 13

Sengustaviansk sekretär

Budhistorik (14 bud)
855666
3 200
855360
855665
855360
2 800
855537
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.