Salongsgrupp

196802

SALONGSGRUPP, Karl Johan, mahogny, soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, bord, soffans längd 197, bordets diameter 104 cm

Renoverat, lagningar, fanérslitage, en stol med skadad rygg

Rum 4

Salongsgrupp

Budhistorik (6 bud)
855343
5 200
855355
5 000
855343
4 400
854647
4 200
854647

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.