Färglitografier

196801

BERTRAND, Arthur (1900-tal): Komposition, färglitografi, 63x47 cm, HANSEN, Arne L (1921-2009): Komposition, färglitografi, 39x50 cm

Fack 10

Färglitografier

Budhistorik (12 bud)
855592
855588
854932
855587
854932
950

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.