KG Nilsson färglitografi 4 st

196795

NILSSON, K-G (född 1942): 4 st, "Vinter", "Sommar", "Våren", "Höst", signerad och daterad 1982, numrerade 10/100, 15x19,5 cm

Rum 3

KG Nilsson färglitografi 4 st

Budhistorik (21 bud)
855760
6 400
855598
6 200
855598
6 000
855756
5 800
855598
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.