Axel Knipschild seriegrafi

196794

KNIPSCHILD, Axel, (1946-1983), Tyskland, komposition, signerad och daterad Axel Knipschild 1973, seriegrafi 32/40, ca 60x84 cm

Konst

Fack 12

Axel Knipschild seriegrafi

Budhistorik

2013-07-31 kl 13:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.