Ella Rothe akvarell

196792

ROTHE, Ella (1873-1963), stilleben, akvarell, signerad E Rothe, ca 28x19 cm

Konst

Rum 1

Ella Rothe akvarell
Budhistorik (2 bud)

853439
851925

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.