Gerard Steffe torrnål

196790

STEFFE, Gerard (född 1939): "Die Reisen des Willibald Fippo" (Gycklarens resa), etsning, torrnålsgravyr, signerad, daterad och numrerad Gerard Steffe, Stockholm 1973, 43/250, bladmått 34x38,5 cm
UTSTÄLLD: Nationalmuseum 1974

Fack 10

Gerard Steffe torrnål

Budhistorik (1 bud)

855441
2013-07-31 11:37:52

2013-07-31 kl 19:24
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.