Oidentifierad konstnär oljemålning

196788

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; 1800-talets senare hälft, mansporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 28x19 cm

Konst

Fack 14

Budhistorik (1 bud)

855370
2013-07-31 09:47:50

2013-07-31 kl 19:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.