Bockbord bänk

196747

BOCKBORD, BÄNK, 1800-tal, furu, bordets höjd 74, 170x80 cm

Väderbitet, skador, rankt

Rum 2

Bockbord bänk

Budhistorik (8 bud)
855607
855243
850
855031
854441
700
854439
650

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.