Lambert Werner oljemålning

196746

WERNER, Lambert (1900-1983): "Kvinna med blomster", signerad Lambert Werner, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Lambert Werner oljemålning
Budhistorik (5 bud)
855663
855401
600
854394
550
853260
500
853259

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.