Sven Westman oljemålning

196745

WESTMAN, Sven (1887-1962): Sittande modell, signerad Westman, olja på pannå, 60x50 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 15

Sven Westman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

854638
854637
854636
854635

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.