Sideboard England

196743

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, England, fanérat i mahogny, höjd 91, 168x70 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Lös överdel, lös listdel medföljer, fanérskador, fanérlagningar

Rum 9

Sideboard England

Budhistorik (5 bud)
855819
855809
850
855312
855232
851835

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.