Stig Sjölund komposition

196741

SJÖLUND, Stig, (född 1955), 2 st, kompositioner, signerade och daterade a tergo Stig Sjölund 1987, blandteknik och assemblage på duk, 50x60x9 cm

PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Rum 7

Stig Sjölund komposition

Budhistorik (6 bud)
854354
1 900
853672
1 800
853617
1 700
851629
851396

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.