Olle Nyman oljemålning

196740

NYMAN, Olle (1909-1999):Interiör med fönsterutsikt, signerad O Nyman, olja på duk, 50x35 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 11

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (17 bud)
855831
1 400
855830
1 300
855823
855821
854912

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.