Sven Erixson färglitografi

196719

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Syd Europa, signerad Sven Erixson, 244/360, färglitografi, 36x50 cm

Fack 4

Sven Erixson färglitografi

Budhistorik (7 bud)
854831
600
854812
550
850800
500
854472
450
850800

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.