Oidentifierad konstnär oljemålning

196718

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Drottning i sin sängkammare, olja på pannå, 40x53 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (16 bud)
854899
5 000
855210
4 800
854899
4 600
855208
4 400
854899
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.